Otelimiz

Sizlerin rahatı için özel olarak hazırlanmış odalarımızda uyuyacağınız keyifli bir uykudan sonra güne sıkı bir kahvaltı ile başlıyyorsunuz. Zengin bir menüden oluşan kahvaltınızı 20 kişilik kapalı ya da 40 kişilik iskele restaurantımızda alıyorsunuz.

Daha sonra dilerseniz Göksu nehrinin berrak sularında yüzebilir, dağ bisikletlerimizden, deniz bisikletlerimizden, kanolarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Nehirde yapacağınız bir tekne gezintisi size aradığınız huzuru verecektir. Dinlenmeniz için ise nehir kenarındaki iskelemizde bulunan şezlonglara ya da minderlere uzanabilir ya da bahçemizdeki hamaklara yatabilirsiniz.

Nehirden ya da yoldan yapacağınız keyifli bir yolculuk ile motelimizden 500 metre uzaklıktaki Karadeniz’e varıyorsunuz. Ağva’nın temiz plajı ve Karadeniz’in serin suları sizleri çağırıyor. Dileyenler Göksu nehrinde ya da Karadeniz’de balık tutabilir, bisikletle gezebilir ya da ormanda yapacakları yürüyüşler ile doğanın bütün güzelliklerinin tadına varabilir.

Akşam olduğunda, bahçemizde ateş başında dostlarınız ile yapacağınız keyifli bir sohbet size güzel anılar bırakacaktır. Akşam yemeğinizi yine dilerseniz kapalı restaurantımızda ya da iskelede alabilirsiniz.

Enfes yemeklerimiz ve yanında içebileceğiniz kaliteli şaraplarımızla nefis bir ziyafet çekebilirsiniz. Karadeniz’de tutulan taze balıklarımızı denemeden motelimizden ayrılmamanızı tavsiye ederiz.

Yemek sonrası 25 kişilik kapalı şömineli barımızda sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel müzikleri dinleyebilir dostlarınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>